top of page

Загальний огляд роботи РШ

      Протягом кількох останніх років Рідна школа при Читальні Просвіта займається розвитком оновленого напрямку навчання. Рідна школа має дитячі клaси (від передшкілля до 10-го класу) та 3 групи для дорослих студентів. Навчаються студенти за новими підручниками з України та Едмонтону, мають можливість працювати з навчальними програмами з української граматики у у комп’ютерному клясі, а також займатись у спортивному залі. При підготовці до концертів учні мають уроки співу.


     Майже щомісяця навчальна програма включає новий проект, коли учні глибше вивчають історію, традиції, культуру українського народу. Цього навчального року Рідна школа включила такі проекти: вшанування жертв Голодомору, Різдвяні свята, дні памяті життя і творчості Т.Шевченка, місяць спорту, виготовлення великодніх писанок та відзначення Дня матері. Кожен проект закінчується якоюсь загальношкільною імпрезою: концертом, загальним обговоренням події із переглядом відеофільмів, спортивними змаганнями, та виїздом до Українського Центру Культури й Освіти для виготовлення писанок. Часто такі імпрези закінчуються смачними перекусками, підготовленими батьками та учителями. Батьки на чолі із батьківським комітетом активно підтримують шкільні заходи та та всіляко заохочують дітей до навчання в Рідній школі, а управа Читальні Просвіта фінансує майже усі витрати школи.


      До школи поступають все нові й нові учні. Навіть і ті, які не розмовляють українською, мають можливість її вивчати у розмовному класі.


       Тут учні мають нагоду не лише вивчати українську мову і культуру, але й познайомитись із новими товаришами. Це допомагає їм переконатись в тому, що Україна може продовжуватись будь-де, там, де є українці і де вони продовжують спілкуватись.

bottom of page