top of page

2018-2019 навчальний рік

Наші два місяці в школі промайнули непомітно. Давайте пригадаємо, як це було у 6-7 класі:

  1. Проект "Що для мене Україна"

  2. Ручна робота "Маки в полі"

  3. Ручна робота "Метелик"

  4. Проект "Я дизайнер українського одягу"

А ще ми провели мовознавчий турнір, вивчили фразеологізми, правопис префіксів, розповідали про наші мрії (проект «Моя карта мрій»), ознайомилися з творчістю Лесі Українки та Ірини Жиленко, а також написали есе про нашу школу. Пропонуємо вам наші роботи:

Проект "Що для мене Україна?"

Україна для мене1.JPG
Україна для мене8.JPG
Україна для мене3.JPG
Україна для мене7.JPG

Ручна робота "Маки в полі"

Маки1.JPG
Маки5.JPG

Проект "Я - дизайнер українського одягу"

Ми-дизайнери1.JPG
Маки6.JPG
Маки4.JPG

Ручна робота "Метелик"

Метелик.JPG

Ось декілька зразків есе про нашу школу, написаних учнями 6-7 класів:

      Українська школа у Вінніпезі

     "У нашій  школі є дуже багато можливостей підтримувати рідну мову. Там учать граматику, історію України та традиції нашого народу. Школа відкрита для дітей різного віку, від маленького до великого.

Тут ми  ми святкуємо Різдво, День матері, Великдень. Учителі гарно проводять заняття. завдання цікаві й ніхто не встигає сумувати. Учні в класі дружні та допомагають один-одному. Протягом шкільного року діти готують різні проекти та діалоги, старшокласники допомагають молодшим школярам. Усі ми хочемо отримувати більше знань про нашу Україну, де народилися ми, а зараз проживає наша родина.

Мені дуже подобається наша школа!"

    Шинке Соломія

 

      Шалене українське життя у школі

      "Є у нас українська школа у Вінніпезі, вона дуже велика  й гостинна.  Тут ми маємо можливість познайомитися з новими друзями. Нас усіх об´єднує прагнення до вивчення української мови, адже для нас це дуже важливо. У школі ми проводимо дуже багато цікавих уроків, кожного дня дізнаємось щось нове. Учителі допомагають нам вивчати невідомі слова та стараються дати найкраще для дітей,

а ми їм вдячні за це".

    Шинке Марія

 

     Українські друзі

     "Наша українська школа дуже цікава. Тут усі дружні та привітні. Ми вивчаємо предмети,

які допоможуть нам у майбутньому, малюємо, граємося,  робимо різноманітні презентації. Усі вчать щось нове, ніхто ніколи не сумує. Також ми можемо мати перекуску або піти подивитися на черепашок на перерві. Іноді ми виконуємо групові вправи і це мені подобається, бо ти можеш дізнатися думки інших.

Я всім рекомендую цю школу у Вінніпезі, тут ви знайдете багато друзів".

    Катерина Степанишин

 

     Українська школа в Манітобі

    "Чи є в Канаді українські школи? Так, є. Я не знаю скільки, але хочу розповісти про одну у Вінніпезі. Вона працює щосуботи. Я люблю цю школу, тут дуже цікаво. У минулому році ми робили багато ручних виробів, а ще ми виграли у конкурсі серед інших шкіл, де ми повинні були зробити цікаве відео про вивчення української мови. Іншим дітям теж подобається наша школа. У цьому році ми вчилися писати замітки в газети, а потім будемо вчителями для молодших класів. Але у нас не тільки розваги. Ми вчимося говорити і писати українською мовою. Ще я люблю цю школу за те, що на перервах ми можемо ходити до тварин, тут є черепашки  й  дуже багато риб. Я люблю нашу школу"

    Софія Марченко

 

    Українська школа у Вінніпезі

    "Українська школа в місті Вінніпег – це прекрасна школа. Сюди ходить багато учнів, які є добрими друзями. Також нас навчають розумні вчителі. У рідній школі ми вивчаємо мову й літературу, історію українського народу, його традиції, а головне – вчимося писати і розмовляти мовою наших батьків.

Дуже цікаво в нашій школі, бо ми маємо різні конкурси й спортивні ігри. Кожного року у школі проходять концерти до Свята Миколая та Дня матері. Також ми проводимо заходи пам’яті жертв Голодомору, Небесної Сотні. Я люблю ходити до рідної школи, бо ми робимо різні проекти й ручні роботи, а також я хочу навчитися краще писати й читати українською мовою, щоб поїхати в Україну і вільно розмовляти. Якщо ви прийдете до нашої школи, то побачите самі, яка вона прекрасна".

    Дрогальчук Денис

День Незалежності України

28 серпня 2021 року уся українська громада святкувала День Незалежності України. Це було перше публічне святкування після довготривалого карантину Ковід 19.
Наша школа брала активну участь у цьому святкуванні. Учительський колектив підготував ручні роботи для дітей різного віку, які прийшли на святкування. Діти мали вибір у виготовленні паперових квітів, розмальовок або виготовленні ляльок-мотанок.
Завдяки креативності учителів Ольги Дрогальчук, Олени Теліщак, Юлії Шлапко, Наталії Патейчук, Ольги Микитюк та Марії  Пугач, свято для дітей та їхніх рідних було більш цікавим. 

День Незал. учителі 2021.jpg
ДеньНезалежності 2021, пікнік.jpg

Також наша школа підготувала подарунок на розігравку, де головним призом був сертифікат на безкоштовне навчання протягом 2021-2022 навчального року.


Велика подяка усім, хто долучився до представлення школи на святковому пікніку.

Screenshot_20210829-215528_Facebook_edited.jpg
Screenshot_20210901-223147_Messenger.jpg
bottom of page