top of page

1 клас

Програма навчання

 

         Перехід молодших школярів від передшкілля до початкових класів відбувається з певною динамікою руху від простого до складнішого.  Навчальна програма у першому класі Рідної школи запрошує дітей у подорож українською граматикою, дитячою літературою та цікавими тематичними заходами. Учні детальніше знайомляться зі звуками й буквами, складаючи їх у склади і слова. Читання поетапно переходить від складів, до простих слів і речень, які під кінець навчального року наближаються до складніших слів і речень та об’єднуються у невеликий текст. Одночасно учні збагачують свій лексичний запас і знання літератури. Основні теми доповнюються додатковою інформацією та різними завданнями. Наприклад, вивчати дні тижня та місяці можна ще й розгадуючи кросворди, загадки; а, розмовляючи про домашніх і диких тварин, учні вивчають нові слова, розбирають їх на склади, складають з ними речення. Учні навчаються каліграфічно писати у зошитах та читати підручники, які куплені в Україні й затверджені Міністерством освіти України.
   Необхідною частиною навчальної програми для школярів є розвиток усного мовлення. Діти навчаються переказувати почуте чи прочитане, описувати тематичні картинки, а також розповідати свої власні історії чи події. Ось тут дитячі уявлення переходять в реальність.                                   
   Звичайно, вивчення батьківської мови було б дуже нудним без ознайомлення із культурою, традиціями та звичаями України. Тож діти святкують традиційні та великі релігійні свята не лише з батьми та рідними, але й у школі (наскільки це можливо). Україна має багато схожого й спільного із Канадою, тому, співставляючи наші дві Батьківщини, діти почуваються гордими, що мають пряме чи дотичне відношення до таких прекрасних країн.
   Доповнює навчальну програму 1-го класу художня творчість. Тут розвиваються дитячі таланти в різних напрямках: малювання, ручні роботи, декламування, співи, танці, театральні ролі.
    Треба зазначити, що навіть ті діти, які дуже мало або зовсім не розмовляють українською, швидко включаються в програму, заводять нових друзів. А з підтримкою батьків успіхи приходять значно швидше.
  

Отож, чекаємо на всіх, хто бажає разом з нами пізнавати багато нового українською і про Україну!

20210509_221558.jpg
20210509_221644.jpg
bottom of page