top of page

2-3 КЛАСИ

Вік дітей: 7-8 років.


    Головною метою початкової освіти є створення навчального середовища, в якому буде приємно навчатись і яке даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті. Отримуючи початкову освіту учні отримують знання з української мови (вміння читати і писати), природи, суспільства, літератури, а також  українських звичаїв та обрядів.
  Зважаючи на те, що для багатьох дітей українська мова не є першою, значну частину шкільного часу ми зосереджуємо на розвитку зв'язного мовлення. Навчаємо дітей формулювати і висловлювати власну думку. На кожному уроці читаємо та переказуємо казки, що формує розвиток мовлення, пам’яті, уваги та уяви. Ми вивчаємо вірші видатних українських поетів, що допомогає розширити словниковий запас школярів. Також маємо розмовні теми: «Моя родина – мій рід», «Звичаї та традиції у родині», «Улюблені свята та традиції» тощо.
  Важливою складовою навчання  є прищеплення дітям любові до читання та книги за посередництвом щоденного спільного читання  доброї дитячої літератури з батьками або іншими рідними.  Для цього в молодших класах ми запровадили програму "Домашнє читання". Кожна дитина отримує пакунок з книжками та  із завданнями до них. Щомісяця пакунок з книжками змінюється. Разом з навичками читання в дитини збільшується словниковий запас слів.
  Одним з найголовніших компонентів у вивченні української мови є навчання граматики. Діти навчаються писати, списувати з друкованого шрифту, а також писати нескладні диктанти. Отримують поняння про словосполучення, речення, текст, вчаться ставити запитання. Цікавою темою для учнів є вивчення українських фразеологізмів.
  Невід’ємно частиною уроку є інформаційно-комунікаційні технології. У сучасному світі використання комп’ютера на уроці сприяє кращому й цікавішому засвоєнню нового навчального матеріалу.
  Окрім навчання, важливою складовою є процес виховання. Відтворення та обговорення таких ситуацій як «Просити вибачення ніколи не пізно», «Давай дружити», «Як правильно дарувати/отримувати подарунки» розвиває почуття любові до ближнього, поваги до старших та щедрості в молодшого покоління.
  Кожна нова зустріч з вчителем та однокласниками є цікавою пригодою сповненою вивченням нового та засвоєнням вивченого.

   
 

20210417_131010.jpg
20210417_130755.jpg
20210417_122440.jpg
bottom of page